מדריך מדויק: כיצד לבחור את המידה הנכונה ולקנות בגדים מדויקים באליאקספרס

WhatsApp Logo לשיתוף המוצר עם חברים לחצו עליי :)

מדריך מדויק: כיצד לבחור את המידה הנכונה ולקנות בגדים מדויקים באליאקספרס

 1. בדיקת טבלת מידות: בשביל למצוא את המידה הנכונה עבורך, חשוב לעיין בטבלת המידות של החנות. כל חנות ומותג עשויים להשתמש בטבלת מידות שונה, כך שכדאי לבדוק בכל פעם בנפרד. המידות נכתבות בסנטימטרים או באינצ’ים ונכונותן לגובה, היקף הגוף, אורך השרוול ועוד.

  דוגמאות למידות פופולריות בעולם:

  • תחתון: S, M, L, XL
  • נעליים: US 5, US 6.5, US 8, US 9.5
 2. התייעצות עם חוות דעת ותגובות: חוות דעת ותגובות של לקוחות קודמים יכולות לספק מידע על נכונות המידות בפועל. לעיתים חוות הדעת מכילות מידע על גודל הבגד הנכון להן והאם המוצר התאים להן במידה.

 3. קריאת תיאור הבגד: בחומר המוצר תוכל למצוא מידע על המידות הנכונות לבגד. כאשר קורא את התיאור, שים לב למידות שפורטו ולכל הפרטים הנוספים הקשורים להתאמת הבגד.

 4. שווה לקנות במידה אחת גדולה: אם אתה בין שני גדלים, מומלץ לבחור בגודל הגדול יותר. תמיד ניתן להתאים בגד גדול עם תפירה פשוטה או להשתמש ברצועות או סריגים להכנת המידה המדויקת.

 5. השוואת מידות לבגדים קיימים: אם יש לך בגדים קיימים מהסוג שברצונך לרכוש, שווה להשוות את המידות שלהם למידות הפרטיות בטבלת המידות של החנות. זה עשוי לתת לך מונח טוב יותר על המידה המתאימה.

 6. שאל את המוכר: אם אתה עדיין ספק בנוגע למידה, אתה יכול לפנות למוכר בשאלה או בבקשה להמלצה. מרבית המוכרים ישמחו לתת לך עזרה כדי לוודא שהבגד יתאים לך בדיוק.

בחירת המידה הנכונה היא חשובה להבטחת ההתאמה הטובה ביותר לבגד. אם אתה עדיין לא בטוח, תמיד עדיף לבחור במידה גדולה יותר שניתן להתאים מאוחר יותר.

כאשר אתה רוכש בגד מהאינטרנט, ישנם מספר מידות שצריך לקחת בחשבון על מנת לוודא שהבגד יתאים לך היטב. הנה המידות העיקריות שכדאי לשים לב אליהן:

 1. היקף חזה (Bust): מדובר במידה החשובה ביותר כאשר מדובר בחולצות, ג’קטים ושמלות. המידה מתייחסת להקף החזה במצב הטבעי. כדאי לקחת את הקו הרחב ביותר בחזה ולכפות את הסרט מדידה.

 2. היקף מותן (Waist): המידה שלך מסבירה כמה פשוט יהיה לך לקנות מכנסיים או חצאיות. מדובר בהקף המותן הקטן ביותר, מסתמך על גובה הטבעת האכילס. גם כאן יש לשים את הסרט מדידה סביב הקו.

 3. היקף ירך (Hips): אם תרצה לקנות מכנסיים, חצאיות או שמלה נמוכה באזור הירך, יש לקחת את מידת היקף הירך. המידה היא זו שלאורך האף הנמוך ביותר של הירך, בזמן שהסרט מדידה אינו יוצא מגופך.

 4. אורך השרוול (Sleeve Length): אם אתה רוכש ג’קט או בלייזר עם שרוולים, יש לבדוק את אורך השרוול הנדרש. אורך השרוול הוא המרחק בין נקודת התפר שבכתפי הגוף ועד לקצה השרוול.

 5. אורך החולצה או השמלה (Length): אם מדובר בחולצה או שמלה, יש לבדוק את אורך הפריט. המידה הזו יכולה להשתנות בהתאם לסגנון הבגד.

 6. מידת הרגל (Inseam): אם אתה רוכש מכנסיים או שורטס, המידה הזו מציינת את אורך הרגל הפנימית, מהפרק התחתון ועד לקצה המכנס.

בכדי לוודא התאמת המידה בצורה הטובה ביותר, מומלץ למדוד את עצמך על פי ההנחיות של טבלת המידות של החנות או לשאול את המוכר או הלקוחות הקודמים על מנת להבין את המידה המדויקת לך.

בגדי לבוש בעולם משתנים בין מדינות ובין תרבויות, ולכן המידות הפופולריות עשויות להיות שונות. למרות זאת, קיימות מידות נפוצות שנעשה בהן שימוש ברחבי העולם. הן מכילות מדדים שונים כמו היקף החזה, המותן, הירך ועוד. הנה הסבר על כמה מידות הפופולריות:

 1. XS, S, M, L, XL: זוהי סדרת המידות הרגילה והנפוצה ביותר בבגדי לבוש. נמצאת בשימוש בחולצות, בלייזרים, מכנסיים ועוד. אורך הבגד והגזרה עשויים להשתנות.

 2. אינצ’ים (Inches) או סנטימטרים (Centimeters): מדידת המידות באינצ’ים או בסנטימטרים היא פופולרית ביותר ונפוצה בגברים ובנשים כאחד. היא מתייחסת להיקף החזה, המותן, הירך ועוד. באופן כללי, המידות הן 28″, 30″, 32″ וכן הלאה, או בסנטימטרים 70, 75, 80 וכן הלאה.

 3. EU מידות: באירופה, השיטה הנפוצה היא במידות ה-EU, שמתייחסת למידות הבגד לפי היקף הגוף בסנטימטרים. לדוגמה, מידה EU 40 מתייחסת להיקף חזה של כ-88 ס”מ, ומידה EU 42 מתייחסת להיקף חזה של כ-92 ס”מ.

 4. UK מידות: בממלכה המאוחדת, השיטה המקובלת היא במידות ה-UK, שכוללות מדדים שונים כמו היקף החזה, המותן והירך. לדוגמה, מידה UK 10 מתייחסת להיקף חזה של כ-88 ס”מ ולהיקף מותן של כ-70 ס”מ.

 5. US מידות: בארצות הברית, משמשות המידות ה-US, שנכתבות במספרים. לדוגמה, מידה US 6 מתייחסת להיקף חזה של כ-88 ס”מ ולהיקף מותן של כ-70 ס”מ.

חשוב לציין שטבלת המידות יכולה להשתנות בין מותגים ובין סוגי בגדים. כאשר אתה רוכש בגד מסוים, תמיד מומלץ לבדוק את טבלת המידות של המותג הספציפי ולקרוא את ההנחיות המדויקות להתאמה.

מבצעים והנחות באתר אליאקספרס: https://s.click.aliexpress.com/e/_DchTbiT

השארו מעודכנים והצטרפו אלינו במדיה:

   error: Content is protected !!
   קונים אצל הדוד עלי אקספרס קופונים ודילים לאתר אליאקספרס
   Logo
   דילוג לתוכן
   Shopping cart