תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר “BuyOnAli”, (להלן – “האתר”) הוא אתר המציע לגולשים בו פונקציה לתכנים שפורסמו, המלצות, מידע וכן תכנים נוספים בתחומים שונים (להלן – “השירותים”).

חלקים מהאתר (כהגדרתו להלן) ומתקנון זה מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך כל האמור בתקנון ובאתר מיועד לנשים וגברים כאחד.

 1. שירותים המוצעים באתר מוצעים בכפוף ובהתניה יסודית של הסכמת משתמשים לאמור בתקנון זה.
 2. ידוע למשתמש כי האתר “BuyOnAli” אתר המלצות בלבד לאופן ורכישת מוצרים שונים ומגוונים בקניות אונליין.
 3. הכניסה ו / או השימוש באתר המותנה בקבלת התאמת הגולש / ת לכל ההוראות הכלולות בתקנון זה.
 4. “BuyOnAli” שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו / או הודעה מוקדמת.

תנאי השימוש:

 1. מהותו ומטרתו של האתר “BuyOnAli” הוא לשתף ביקורות על מוצרים שירשמו ע”י הגולשים על פי דעתם ומרצונם ללא התערבות של בעל האתר.
 2. המחירים באתר הינם מחירים המוצגים בשקל ישראל או בדולר, המחירים אינם קבועים ומשתנים מדי יום על פי שיקולו של הספק, מחיר המוצר הסופי הוא המחיר אשר נמצא באתר הספק אלי אקספרס / אמזון / איביי וכו ‘.
 3. באחריותו של הגולש לוודא התאמת תיאור המוצר באתר “BuyOnAli” לתיאורו באתר הספק, מאחר והספקים עושים שינויים בדפי מוצר אחת לתקופה, רכישת המוצר מתבצעת באתר הספק בלבד.
 4. המחיר שמפורסם באתר הוא מחיר המוצר בלבד, לא כולל עמלות של חברות האשראי, משלוח, מכס וכו’ במידה ויהיו.
 5. צוות האתר אינו אחראי על שירות לקוחות, הספקת המוצר או אי קבלת המוצר, השירות ניתן מול האתר ממנו רכשתם, למרות זאת נעשה כל שביכולתנו לעזור לכם ולאתר את הפריט שרכשתם מבעל העסק.
 6. צוות האתר אינו אחראי בשום צורה לטיב המוצר, קבלתו בזמן, שלמותו ותקינותו. האתר אינו חלק מהעסקה, אין ברשות האתר נתוני לקוחות כגון:
  כתובת, פרטי אשראי, תעודות זהות ועוד ההתנהלות כולה מול האתר המוכר בלבד, התשלום מתבצע דרך האתר אליו פניתם וממנו רכשתם.

גלישה מהנה!

error: Content is protected !!
קונים אצל הדוד עלי אקספרס קופונים ודילים לאתר אליאקספרס
Logo
דילוג לתוכן
Shopping cart